Poradna: Prosím o odpověď. Zemřel mi otec v Jižních čechách,

Otázka:

Dobrý den. Prosím o odpověď. Zemřel mi otec v Jižních čechách, kde byl též spopelně, ale do hrubu bude uložen zde, kde leží ijeho manželka. Společně s uložením urny se bude konat rozloučení v kruhu rodinném . Mám nárok na 1 den volna? To platí i mém manželovi. Přijede sestra s manželem. Ta zařizovala spálení a nárok na den volna má. Děkuji předem za odpověď

Kamenný Újezd okr. Rokycany , 21.05.2008
Odpověď

Ano, při úmrtí rodiče máte Vy i manžel nárok na 1 den pracovního volna k účasti na pohřbu.

, 23.09.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pracovní volno
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference