Poradna: v odpovědích na dotazy jsem hledal výklad bodu c)

Otázka:

Dobrý den, v odpovědích na dotazy jsem hledal výklad bodu c) odstavce 7. nařízení č. 590/2006 Sb. ve kterém je uvedeno také soužití ve společné domácnosti. Nabízí se mi tady 2 výklady: a) Jiná osoba, která nepatří k uvedeným osobám, ale žila se zaměstnancem v době úmrtí v domácnosti = osoba které zemřel prarodič (nebo jiný příbuzný) b) Jiná osoba, která nepatří k uvedeným osobám, ale žila se zaměstnancem v době úmrtí v domácnosti = zemřelá osoba Jaký výklad je "správný"? Děkuji předem za odpověď

, 02.02.2007
Odpověď

Výklad b) je správný. Jedná se případ, kdy zemře osoba, která žila ve společné domácnosti, ale není mezi uvedenými příbuznými.

Julius Mlčoch , 02.02.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pracovní volno
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference