Poradna: Velká vzdálenost pohřbu Babičky

Otázka:

Dobrý den, zemřela mi babička, pohřeb se ovšem koná v neděli v 15:00 na druhé straně republiny a je pro mě právě kvůli vzdálenosti a absenci auta velice problematické se dostat v pondělí na 8:00 do práce...nad tímhle se naši zákonodárci asi nezamysleli, co? Nebo snad ano? Děkuji za radu.

, Plzeň-město , 25.10.2018
Odpověď

Bohužel Nařízení vlády opravdu nezohledňuje vzdálenost konání posledního rozloučení. Musíte si se zaměstnavatelem dohodnout pozdější nástup do práce, nebo si vzít dovolenou.

Julius MlčochInzerce z regionu

Hrobové místo v Plzni
Region: Česká republika
nabídka, 30.10.2020, 15:16
Kamenictví v pohřebnictví

Přenechám zdarma - pouze za doplatek ročního...


Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pracovní volno
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference