Poradna: ZDA MÁM NÁROK NA VOLNO

Otázka:

Zemřel bratr,byl v péči maminky a byl mladý.Maminku to sebralo a ještě ktomu vše vyřizování zustalo na ní.Poněvadž bylím a kde i pracuji je daleko od bydliště mamiky.Pohřeb nechce dělat jen rozloučení v rodinném kruhu.Proto bych se Vás ráda zeptala zda mám nárok na placené či neplacené volno.Děkuji odpověď.

, Louny , 19.04.2015
Odpověď

Nárok na placené volno máte k účasti na pohřbu. Pokud se obřad nekoná tak Vám nárok zaniká. Rozloučení v rodinném kruhu může proběhnout i mimo Vaší pracovní dobu.

Julius Mlčoch , 05.05.2015Inzerce z regionu

Prodej urnového hrobu
Region: Louny
nabídka, 4.11.2023, 15:16
Kamenictví v pohřebnictví

Prodán urnový hrob na hřbitově v Dobroměřicích...


Firmy z tohoto regionu:

Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Pohřební ústav Helena s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Ústí nad Labem - centrum
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pracovní volno
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference