Poradna: Známému zemřel otec a zaměstnavatel mu odmítá proplatit

Otázka:

Známému zemřel otec a zaměstnavatel mu odmítá proplatit 1 den zařizování pohřbu otce, když pohřeb měl jeho otec 2.den poté. Známý říkal, že vyřizoval květinovou výzdobu a další věci, potvrzení od pohřebního ústavu má. Zaměstnavatel tvrdí, že není možné vyřizovat pohřeb 1.den a následně se 2.den zúčastnit. Děkujeme předem za sdělení v této záležitosti.

Vsetín , Vsetín , 03.04.2008
Odpověď

Pokud Váš známý opravdu obstarával pohřeb bude mít jistě od pohřební služby smlouvu nebo rozpočet, kde bude uveden jako objednavatel pohřbu. Tento doklad by měl předložit zaměstnavateli a ten určitě jeho nárok uzná. Pokud však zařizoval jen objednávku květinových darů bude těžko zaměstnavatel uznávat jeho nárok. Více k tomu bohužel nemohu uvést, protože neznám podrobnosti případů.

Julius Mlčoch , 08.04.2008

Firmy z tohoto regionu:

Smuteční síń Vsetín

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Lukov

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Slavičín

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Želechovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Malenice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Zádveřice

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Všemina

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň - kremace Zlín

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Jižní Svahy

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Hvozdná

Sekce: Obřadní síně,
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pracovní volno
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference