Poradna: Chtěla bych se zeptat jak mám postupovat,když chci

Otázka:

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak mám postupovat,když chci odstoupit od smlouvy nájmu hrobového místa.Předem děkuji za odpověď Babiáková

Újezd u Sezemic , 21.02.2007
Odpověď

Odstoupit od smlouvy na nájem hrobového místa je možné. Je nutno toto oznámit provozovateli pohřebiště a z hrobového místa odstranit hrobové zařízení. Pokud byly do hrobu pohřbeny pozůstatky, bude však nájem ukončen až po uplynutí tlecí doby. Ta je většinou 10 let od posledního pohřbení.

Julius Mlčoch , 26.02.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference