Poradna: Hledat číslo hrobu

Otázka:

Prosím o oznámení zda je zveřejněna na vebu čísla hrobu zemřelých (Břeclav). Případně seznam neplatiču za hrobová místa. Pokud to dosud není možné, tak prosím o sdělení zda se na tom pracuje nebo ne. Na Slovensku je to už dávno možné.

Slovensko, Bratislava , 28.05.2012
Odpověď

Na tento dotaz neumím odpovědět, nevím co dělá provozovatel pohřebiště v Břeclavi. Zveřejnění seznamu  neplatičů nájmu na  webu nelze, bylo by to v rozporu se zákonem na ochranu osobních údajů. Zákon ukládá provozovateli pohřebiště informovat o ukončení doby nájmu nájemce dopisem, vyvěšením seznamu na pohřebišti. Nájemce se také sám musí zajímat o to, zda mu nekončí doba nájmu.

Julius Mlčoch , 05.06.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference