Poradna: Poškození pomníku

Otázka:

Dobrý den, při nedávné bouřce spadl na náš hrob starý trom, při pádu nám rozbil náhrobek, nikdy nás nenapadlo, že existuje pojištění,nebo bychom ho někdy potřebovali, proto nemáme žádné sjednané,je možné, že nám opravu, či alespoň část, proplatí správa hřbitova?Stromy na hřbitově jsou staré a již jsme několikrát žádali o odstranění.Děkuji za odpověď.

Vysočina , 08.08.2012
Odpověď

Za škody vzniklé vzrostlou vegetací na pohřebišti odpovídá provozovatel pohřebiště. Škodu, která Vám vznikla musí nahradit z jeho pojištění.

Julius Mlčoch , 15.08.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference