Poradna: Přemístění urny

Otázka:

Dobrý den, chtěla bych zařídit přemístění urny mého strýce do jiného hrobu /kde jsou uloženi i jeho rodiče/, jelikož o hrob, kde je v současné době, se nikdo nestará a pro nás, jako poslední žijící příbuzné je moc daleko. Strýc je uložen v hrobě, který patří rodině jeho manželky, která s námi bohužel přestala úplně komunikovat a další její příbuzné neznáme. Prosím o radu, na koho se v tomto případě obrátit. Děkuji a jsem s pozdravem. Petra K.

, Ústí nad Orlicí , 14.08.2019
Odpověď

Dobrý den, S přemístěním urny musí souhlasit majitel/nájemce hrobu. Zkuste se obrátit na místní hřbitovní správu, zdali Vám nemohou pomoci.

Jaroslav ManglInzerce z regionu

nabídka, 9.11.2019, 7:45
Kamenictví v pohřebnictví

Prodám VW transporter T5, pohřební vůz, verze,...


Firmy z tohoto regionu:

Kamenictví Kůrka

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Přelouč


POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.