Poradna: Přestavba z velkého na malý

Otázka:

Dobrý den, na pronajatém místě jsem si nechal postavit urnový pomník. Správce mě vyzval, abych si hrob ohraničil, protože mám pronajaté 4m2. Tak jsem chtěl aby mi předělali smloumu na to co mám zastavěné, ale bylo mi to zamítnuto s tím, že je jedná o místo pro rakvové hroby. Nechápu proč mám platit za 4m2 když zabírám cca 1m2.

, Teplice , 14.11.2017
Odpověď

Tady vznik problém při předcházející komunikaci. Pokud jste si pronajal hrobové místo určené k vybudování hrobového zařízení na pohřeb do země, pak je provozovatel pohřebiště v právu. Měl jste si pronajmout místo na zbudování urnového
hrobu. Ty jsou asi v jiné části hřbitova.

Julius Mlčoch , 16.11.2017

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Litoměřice


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Vysočanské zahrady a.s.

Sekce: Obřadní síně,


Pohřební ústav Helena s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Ústí nad Labem - centrum
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference