Poradna: Zaplacení místa

Otázka:

Dobrý den, mám zájem o pronájem či zakoupení volného místa na hřbitově. Obecní úřad v místě bydliště tvrdí, že na místě musím do půl roku vystavět "pomníček". Jinak že není možné, aby zůstalo místo X let jen pronajaté:( Manželově mamince bylo 80 let a chceme mít jistotu, že ji bude možné někam uložit. To opravdu není možné si místo platit bez založení hrobu? Děkuji pěkně. Monika Volfová

, Plzeň-sever , 07.01.2021
Odpověď

Dobrý den paní Volfová. Záleží na hřbitovním řádu, který neznám a
proto ho nemohu posoudit. Děkuji za pochopení. Jaroslav Mangl -
předseda Asociace

Jaroslav Mangl

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference