Poradna: Ačkoli se nechystám zemřít, stát se může cokoli. Jsem

Otázka:

Dobrý den. Ačkoli se nechystám zemřít, stát se může cokoli. Jsem občan ČR, mám trvalé bydliště v ČR i v Rakousku. V Rakousku bydlím, pracuji, jsem pojištěná a platím daně. V případě mého úmrtí zde bych si přála převoz pozůstatků do ČR k církevnímu pohřbu. Co by měli pro tento případ vědět mé děti v ČR, stál by převoz z Vídně do Prahy víc než sto tisíc korun? Děkuji, Irena Fajmanová, Vídeň.

Wien, Austria , 31.07.2011
Odpověď

Jsem přesvědčen, že náklady převozu by měly být do 50tisíc korun. Cena celého pohřbu je ovšem ovlivněna dalšími položkami a úkony, vystavení dokladů v Rakousku apod.

Julius Mlčoch , 07.08.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference