Poradna: Chtěl bych od Vás informaci, zda lze uložit urnu do

Otázka:

Dobrý den, chtěl bych od Vás informaci, zda lze uložit urnu do klasického hrobu (tzn do urnové schránky) děkuji za info.

, 15.11.2009
Odpověď

Ano lze. Obraťte se na provozovatele pohřebiště . Jde totiž o to, zda se ho hrobového místa urnová schránka vejde. Já jsem přesvědčen, že ano. Je možné taky urnu uložit přímo do země, a to třeba v platovém ochranném obalu.

Julius Mlčoch , 22.11.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference