Poradna: CHTĚL BYCH SE ZEPTAT, ZDALI JE MOŽNÉ POCHOVAT DO ZEMĚ

Otázka:

DOBRÝ DEN, CHTĚL BYCH SE ZEPTAT, ZDALI JE MOŽNÉ POCHOVAT DO ZEMĚ ZEMŘELÉHO - NEMAJETNÉHO ČLOVĚKA, V RAKVI S VÍKEM Z LEPENKY? ( tzv. převozní rakev - spodek rakve pevný víko papír )

Hodonice , 27.09.2010
Odpověď

Tento druh rakve se k pohřbům do hrobu nepoužívá. Není to v souladu s etickým přístupem k zemřelému. Existují celodřevěné rakve, které nejsou drahé a pro pohřbení do hrobu se dají použít.

Julius Mlčoch , 27.09.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference