Poradna: chtěla bych se zeptat, která z obřadních síní je vhodnější

Otázka:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, která z obřadních síní je vhodnější pro společný pohřeb tragicky zesnulých manželů, zda malá obřadní síň ve Strašnicích nebo obřadní síň na Olšanech. Dále zda nevíte, jak dlouho může trvat vydání těl k pohřbu v případě, kdy byli zesnulí odvezeni na soudní patologii (autohavárie). Děkuji za odpověď

, 27.03.2008
Odpověď

V obou obřadních síních je možné provést společný pohřeb tragicky zesnulých manželů. V případě autohavárie a nařízené soudní pitvy nebývá problém s vydáním souhlasu k pohřbení státním zastupitelstvím. Většinou je vydáno do dvou až tří dnů po pitvě.

Julius Mlčoch , 01.04.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference