Poradna: Dobry deň potrebovala by som prosim vás zistiť, koľko,

Otázka:

dobry deň potrebovala by som prosim vás zistiť, koľko, stojí, spáleni , kremacia a koľko sa nato čaka dní?????ďakujem vopred zomrela nám sestra v Brne, potrebujeme to uskutočniť čím najrýchlejšie a potom previesť na Slovenko

, 17.02.2010
Odpověď

Na tento dotaz neumím odpovědět. Musíte kontaktovat některou pohřební službu v Brně a s nimi dohodnout potřebné služby, a oni Vám řeknou co to bude stát. Já nemám pro odpověď dostatek informací.

Julius Mlčoch , 22.02.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference