Poradna: Je možné pohřbít babičku do hrobu do 3 dnů, dá se to

Otázka:

Je možné pohřbít babičku do hrobu do 3 dnů, dá se to stihnout.

humenne sk , 30.12.2009
Odpověď

Pokud jde o pohřebiště v České republice není proti tomu zákonná překážka. Problém je se zajištěním prací na pohřebišti, a případně s dosažitelností zemřelé babičky. Mám na mysli to, že pokud zemře a je prováděna pitva a navíc je to v době pracovního volna. Může se stát, že pohřební služba dostane zemřelého od zdravotnického zařízení právě až třetí den. Obecně však musím odpovědět, že pokud vše probíhá bez problému, nic nebrání pohřbení třetí den po konstatování smrti.

, 05.01.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference