Poradna: Pohřbívání na pietním místě.

Otázka:

Dobrý den, v Aši máme centrální hřbitov, kde se pohřbívá, ukládají urny, provádí vsypy a rozptyly. Další okolní hřbitovy byly Radou města schváleny jako pietní místa, přestalo se tam pohřbívat v sedmdesátých letech. Dá se na pietní hřbitově pohřbívat do země, za jakých podmínek? Děkuji Májová

, Cheb , 01.12.2014
Odpověď

Odpověď na tuto otázku Vám může dát jen provozovatel pohřebiště. Pokud je na některém pohřebišti zakázáno pohřbívání, tak to musí být uvedeno v řádu daného pohřebiště. Je-li bývalý hřbitov zrušen pro pohřbívání a je pro něj stanoven režim jiný než pro veřejné pohřebiště, pak se tam opravdu pohřbívat do hrobu nemůže. Úplnou odpověď Vám ale musí dát provozovatel.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební služba Karlovy Vary, Nejdek - Roman Neudert

Sekce: Pohřební služba, Město: Nejdek
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference