Poradna: Před čtyřmi roky mi umřel bratr na horách, nyní bych

Otázka:

Dobrý den, před čtyřmi roky mi umřel bratr na horách, nyní bych tam chtěla rozprášit jeho popel. Jedná se o Ruskou federaci. Můžete mi, prosím, poradit, zda je možné urnu převézt nějakou oficiální cestou? Nebo zda je vůbec možné toto oficiálně uskutečnit? Popř. které formality je nutno vyřídit. Moc děkuji za odpověď.

Morava , 26.03.2008
Odpověď

Bohužel neumím Vám dát přesnou informaci, neznám tak podrobně zákony Ruské federace. Doporučuji obrátit se na zastupitelský úřad Ruské federace a s nimi Váš záměr projednat. Je docela možné, že provést rozptyl mimo pohřebiště jejich zákon neumožňuje. Pokud to bude možné, jistě Vám dají kontakt na tamní pohřební službu a ta již vše zařídí. Počítejte však, že bude tato služba zpoplatněna.

Julius Mlčoch , 01.04.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference