Poradna: Prosíme o radu, Dne 18.7.2008 se nám předčasně narodila

Otázka:

Prosíme o radu, Dne 18.7.2008 se nám předčasně narodila dvojčátka. Po porodu byla umístěna na JIP v Hradci Králové. První zemřelo týden po porodu (25.7.2008) a šance druhého na přežití jsou minimální. Žádáme Vás o radu jak postupovat ,jestliže chceme pouze zpopelnění bez obřadu a popel nechat rozptýlit. Předem děkujeme za odpověď Pekárkovi

Lomnice nad Popelkou , Lomnice nad Popelkou , 26.07.2008
Odpověď

Obraťte se na pohřební službu s tím, že si přejete zařídit pohřbení zemřelého novorozence. Pohřební služba zařídí vše potřebné a zemřelé novorozeně převeze k sobě a zajistí pohřbení. Pevně věřím, že druhé novorozeně svůj boj vyhraje a proto si myslím, že lze pohřbení zemřelého provést. Pokud by opravdu i druhé novorozeně nepřežilo, pak Vám opět vše zařídí pohřební služba a rozptyl zpopelněných ostatků můžete provést později společně. Já nemyslím, že by bylo dobré, především pro Vás, čekat s pohřbením zda druhé miminko přežije. Musíte věřit, že přežije.

Julius Mlčoch , 12.08.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference