Poradna: Rad bych se zeptal co mam delat v pripade ze se muj

Otázka:

Dobry den Rad bych se zeptal co mam delat v pripade ze se muj bratr stal obeti vrazdy v Anglii a nyni je pripraven k prevozu a pohrbeni i kdyz jednam s Ceskou Ambasadou a Anglickou policii stale se nic konkretniho nedeje a to jim situaci zjednodusuji proto ze Anglictinu ovladam ale ted to hlavni jelikoz tento prevoz a vse okolo nej bude jiste finacne narocne kdo by nam mohl s danou situaci pomoct muj otec je invalidni duchodce a moje rodina neni vubec schopna hradit pohreb tak ze prece musi byt naka pomoc kdyz doslo k vrazde a jeste k tomu na Anglickem uzemi kazdy den navic je pro nas zdrcujci a tento pripad skutecne specha telo meho bratra bylo 14.6.2011 uvolneno a ceka na prevoz a jak vidite dokud snad neoslovim kazdou poradnu v Republice tak se nic dit nebude jedina osloveni z Anglicke strany jsou nesmyslne otazky ohledne pripadu k vrazde ale nikdo se k prevozu ani pohrbeni nemá jsme prece v Evropske Unii tak co mam delat aby nam nekdo pujcil nebo prispel a muj bratr mel konecne klid ktery si po tom vsem zaslouzi existuje nejaka organizace? dekuji a pokud jsem tento dotaz polozil nekompetentni osobe predejte ho prosim nekomu kdo mi muze pomoct

Zlín , Zlín , 03.07.2011
Odpověď

Jednání s ambasádou a policií Vám převoz nezajistí. Nevím, zda Váš bratr byl v Anglii pracovně nebo jako turista, zda měl uzavřenu pojistku na převoz pozůstatků do ČR. Pokud ano, tak převoz organizuje asistenční služba dané pojišťovny. Pokud neměl uzavřenu pojistku, musíte oslovit některý pohřební ústav ve Zlíně a objednat převoz do ČR. Pokud toto sám neuděláte, tak nikdo neví o tomto převozu. Pokud jsou splněny všechny náležitosti a zemřelého je možno převést, tak se co nejrychleji dohodněte s pohřební službou a zajistěte převoz. Stále totiž nabíhají náklady na uložení zemřelého, které budete muset zaplatit.

Julius Mlčoch , 03.07.2011

Firmy z tohoto regionu:

smuteční síň Petřvald

Sekce: Obřadní síně, Město: Petřvald


Kostel Vsetín - Dolní Jasenka

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Lukov

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Slavičín

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Malenice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Hvozdná

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň - kremace Zlín

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Všemina

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Vizovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Tečovice

Sekce: Obřadní síně,
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference