Poradna: Rád bycha se touto formou zeptala na tuto věc. Pokud

Otázka:

Dobrý den, rád bycha se touto formou zeptala na tuto věc. Pokud chci provést jako manželka a vypravitelka pohřbu vsyp na soukromém pozemku našeho syna, který s tímto souhlasí, je třeba to písemně ošetřit, anebo postačuje ústní dohoda.

, 25.09.2010
Odpověď

Pokud Váš syn souhlasí a je to na jeho pozemku, pak nepotřebujete žádné další povolení a určitě stačí jen ústní dohoda. Pokud by jste do budoucna chtěla mít jistotu, že vám nikdo Vaší dohodu se synem nenapadne, pak ji můžete samozřejmě uzavřít v písemné podobě. Chci Vás jen poprosit, aby celý akt uložení zpopelněných ostatků proběhl důstojně a tak, aby nebyla dotčena důstojnost zemřelého a mravní cítění pozůstalých a veřejnosti.

Julius Mlčoch , 06.10.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference