Poradna: rozptyl

Otázka:

prosím o informaci, zda můžeme rozptýlit popel našeho tatínka na jeho oblíbeném místě ve skalách.Urnu máme doma. jde o jeho poslední přání.

Hradecký Kraj , 10.09.2012
Odpověď

Náš právní řád tuto variantu uložení zpopelněných ostatků nezakazuje. Je však nutno dodržet pietní zacházení se zpopelněnými  ostatky a hlavně mít souhlas majitele pozemku, na kterém hodláte zpopelněné ostatky rozptýlit

Julius Mlčoch , 17.09.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference