Poradna: Zajímalo by mě, kdy se začnete zajímat a řešit otázky

Otázka:

Zajímalo by mě, kdy se začnete zajímat a řešit otázky spojené s pohřbíváním rakví se zesnulými jinde, než na hřbitově. Např. doma na zahradě,na chalupě... Tam, kde zesnulý žil a tam, kde by si byl býval být pohřben. Děkuji Vám za odpověď

Pardubice , Pardubice , 12.01.2008
Odpověď

Zákon takovýto způsob pohřbu nedovoluje, a to především z hygienických důvodů a dále z nutnosti vedení evidence o každém hrobovém místě.

Julius Mlčoch , 23.01.2008

Firmy z tohoto regionu:

Kamenictví Kůrka

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Přelouč


POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference