Poradna: cenik

Otázka:

Donry den, koncem listopadu zemrel doma nahle muj tatinek. Pri prijezdu pohrebni sluzby mi sam jeji majitel sdelil, ze jedou o kousek dal pro nejakou pani XY. Uz to mi prislo hrozne, chapu, ze je to pro neho jen prace, ale ja jdu otevrit funebrakum, kteri nesou rakev pro meho tatu a oni, aniz bych se ptala, jen tak reknou toto. Ta pani XY byla tezce nemocna maminka me kamaradky. Tatu i tu pani vezli z obce pak spolecne do pohrebni sluzby. Chci se zeptat, je vubec v teto chvili mozne, ze nam obema rodinam nauctovali za svoz 22km? Do ohrebni sluzby je to max. 7km a navic zpet jeli "dohromady". Nejde mi o penize, ale o princip. Navic tady v kraji nemaji zdravou konkurenci, coz neni take dobre. Uz pri jejich volani se mnou hovorili jak s nekym z lboru, ze jsou na soudnim a tam je to vzdycky na dlouho a tak at si rozmyslim jak to chceme udelat atd. V teto situaci jsme byli prvne, ze by nam zemrel nekdo doma. Dekuji za odpoved

, Kladno , 20.12.2013
Odpověď

Jednání pracovníků pohřební služby neodpovídá korektnímu jednání profesionálu s pozůstalými, to je evidentní. Účtování přepravy nemohu posoudit, nemám k tomu dostatek informací.   

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební a repatriační ústav ELPIS s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Kralupy nad Vltavou


Smuteční sín Kosmonosy

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Příbram - kaple

Sekce: Obřadní síně, Město: Příbram


Smuteční síń Bezno

Sekce: Obřadní síně, Město: Bezno


BIČÍKOVA KAPLE STARÝ HŘBITOV

Sekce: Obřadní síně,


Kostel sv. Jana Nepomuckého Mladá Boleslav

Sekce: Obřadní síně, Město: Mladá Boleslav


Smuteční síň Nový hřbitov

Sekce: Obřadní síně, Město: Mladá Boleslav


KOSTEL SV. BARBORY BAKOV NAD JIZEROU

Sekce: Obřadní síně, Město: BAKOV NAD JIZEROU


Smuteční síň Dobrovice

Sekce: Obřadní síně, Město: Dobrovice


Obřadní síň Příbram Na Hvězdičce

Sekce: Obřadní síně, Město: Příbram
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference