Poradna: Chtěl bych se zeptat na cenu vyčištění starého hrobu

Otázka:

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na cenu vyčištění starého hrobu z terasa ( opískování apod.) s doplněním nápisu. Případně bylo by to možné provést přes zimní období a kdy. Předem děkuji

, 18.12.2007
Odpověď

Ani na tuto otázku nedokážu správně odpovědět. Hodně totiž záleží na tom, která kamenická firma tuto práci provede a také na stavu hrobového zařízení. Doporučuji kontaktovat kamenické firmy v daném regionu působící a nechat si udělat cenovou nabídku. Na základě toho se pak rozhodnout s kterou uzavřít smlouvu o dílo.

Julius Mlčoch , 20.12.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference