Poradna: Hledání urny otce

Otázka:

Dobrý den,prosím o radu. Před x lety mě umřel otec,jeho urnu měla má teta,ale bohužel před rokem a půl umřela. Nikdo mě bohužel nekontaktoval a já teď hledám urnu svého otce. Vnučky tety prý měly odmítnout pozůstalost a tím se vše komplikuje.Mám umrtní list otce kde je psáno 19.12.75 kremace pohřeb vypravoval jeho otec, tehdy bydlel v Pňovanech. Vím i číslo z umrtní knihy.Bohužel mám obavu že otec byl rozptýlen a vše se točí kolem Touškova,Pňovan a Kozolup nikdo mi však nemůže nic říct. Prosím Vás o radu jak správně postupovat. Předem děkuji Pajer Vít

, Plzeň-jih , 25.08.2019
Odpověď

Dobrý den. Zde Vám asi nepomohu radou, neboť hlavní aktérka, která
věděla kde urna Vašeho tatínka je, je po smrti.  Snad jedině se
doptat, kdo likvidoval odmítnutou pozůstalost a našel urnu Vašeho
tatínka, jak s ní naložil. Jaroslav Mangl - předseda Asociace

Jaroslav Mangl

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference