Poradna: Koupě místa na hřbitově

Otázka:

Dobry den,

prosim o informaci ohledne koupe mista na hrbitove. Netusim kdo to prodava, ktera instituce, netusim ani kde se zeptat. Nasla jsem vase stranky na netu a tak predpokladam, ze to budete vedet. Chtela bych "do budoucna" koupit misto na hrbitove v Hodonine, odkud pochazim, pro ulozeni urny, tedy ne velke misto, ale male. Netusim kde si to zaplatit a taky kdybych chtela si uz ted, ackoliv to nepotrebuji a doufam ze velmi dlouho jeste nebudu, zaplatit pohreb zehem, pokud to jde takto predem, nechci, aby deti jednou mely starost o finance, tedy zaroven i informaci, jestli kdyz se ted zaplati cca 20000, bude pohreb v budoucnu proveden za stejnou castku nebo se bude menit podle inflace.

, 15.11.2013
Odpověď

Hřbitov v Hodoníně spravuje Městský úřad. na webových stránkách Městského úřadu najdete spojení na hřbitovní správu a s nimi musíte Vaše přání projednat a případně uzavřít nájemní smlouvu na hrobové místo. Pokud jde o vlastní pohřeb, tak pojištění pohřebních výloh, tedy objednání pohřbu předem provádí Česká pojišťovna v rámcí životního pojištění pod názvem „PIETA“. Navštivte některou pobočku pojišťovny a své přání s nimi projednejte, případně uzavřete pojištění.

Julius Mlčoch , 15.11.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference