Poradna: Mám dotaz ohledně pronájmu místa v kolumbáriu ve

Otázka:

Dobrý den,mám dotaz ohledně pronájmu místa v kolumbáriu ve Strašnicích. Psala jsem Vám, že mi byly napočítány služby za 4400Kč, které nemohu používat, údržba komunikacích a veřejné zeleně okolo našeho místa neodpovídá ceně, kterou si krematorium účtuje.Pronájem místa činí 136Kč. Na naší schránce nemůže být žádna květina, takže odpad také žádný nemám.

, 24.05.2010
Odpověď

Na tento dotaz jsem odpovídal pani Marii Jandové již 10. 5. s tím, že jsem uvedl mé telefonní číslo a požádal jsem o kontaktování, abychom se mohli sejít a náklady si vysvětlit. Zatím se nikdo neozval.

Julius Mlčoch , 24.05.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference