Poradna: Manžel maminky zemřel v nemocnici v neděli ve 14.35

Otázka:

Dobrý den, manžel maminky zemřel v nemocnici v neděli ve 14.35 hod., pohřeb měl následující sobotu ve 13.00 hod.Pohřební služba si účtovala 6 dní po 300 Kč, zajímalo by mě, zda si účtovala správně. Mám ještě jeden dotaz, při objednávání pohřbu jsem si objednala věnec , sdělili nám cenu, že bude stát okolo 1000 Kč, na faktuře byly cena 1600 Kč, zdá se mi to hodně navýšené, prosím poraďte, jak mám postupovat. Děkuji

Horní Ves , Horní Slavkov , 04.09.2007
Odpověď

Pokud maminky manžel dům zdědil, nenáleží tento do SJM, ale je jeho výlučným majetkem. Předmětem dědění bude tedy celý a ne až jeho polovina po vypořádání SJM. Maminka tedy zdědí jeho 1/3, protože bude dědit spolu s jeho dvěma dcerami.

Jiří Švehla , 27.02.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference