Poradna: Pitva

Otázka:

Chtěla bych se zeptat,příteli maminka skolabovala doma kdy byla privolaná Rychla pomoc 155. Po neuspěšném oživování zemrela a lékař si vyžádal pitvu 14-11-15. Chci se dozvědet jestli telo jede hned na pitvu nebo je ješte nejaký čas u pohrební služby. Protože si nechaly zaplatit dva převozy (k sobě na pobocku, pak Tachov-Plzen) + 3dni chlad. box + pohotovostní výjezd a pritom nám řekli že je pořád na pitvě. Pohrební službu máme z jiního mesta ktera se o vše ostaní už postará. Myslím si že nás tak trochu v tomhle stavu vzali ješte na hůl. Když si přítel vyžádal fakturu na zaplacení tak mu byl predan jen příjmový pokladní doklad. kde na lístek rozepsala ručne úkony... Moc tomu nechpu když jsem se tady dočetla že by to mnělo platit pojištení (jizdu km) to ostatní chápu ale celý ten přístup radši nechci komentovat. Děkuji za odpověd. Snad jse mýlím...

, Tachov , 19.11.2015
Odpověď

Bohužel neznám důvod, proč je převoz a uložení takto účtován. Pravděpodobně  soudní patologie o víkendu nepřijímá zesnulé a proto byla převezena do úložných prostor u pohřební služby a v další pracovní den převezena na patologii. Převoz na pitvu a z pitvy je hrazen zdravotní pojišťovnou. K tomu abych  mohl hodnotit oprávněnost faktury pohřební služby nemám podklady.

Julius Mlčoch+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference