Poradna: Placeni hrobu

Otázka:

V Motole je hrob meho otce - Alfred Milde, matky - Ruzena Mildeova, a bratra - Rudolf Milde. Ziji trvale v Kanade a chci predplatit hrob na co nejdelsi moznou dobu. Poradte laskave cenu a formu platby. Dekuji

London, Ontario, Kanada , 03.08.2013
Odpověď

Obraťte se pro informace přímo na správce pohřebiště, kterým je Pohřební ústav hl. m. Prahy (tel.: 257 218 080, dispecink@pohrustav.cz).

Julius Mlčoch , 05.08.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference