Poradna: Po uložení ostatku do nově zakoupené rodinne hrobky,by

Otázka:

po uložení ostatku do nově zakoupené rodinne hrobky,by jsme potřebovali vědět jakým spusobem a do kdy jsme povinni ji zakrýt. protože pohřební ustav nám nabízí, si myslím , docela předražený služby. (jaká vrstva zeminy musí být na překladech a jestli tam musí být naká plachta) co nám říkali oni, kvuli plynum. moc děkuji

dobruška , Dobruška , 18.02.2009
Odpověď

Z Vašeho dotazu jsem vyrozuměl, že máte hrobku ve které se na zákryt prostoru pro rakve provádí zásyp zeminou. Výška vrstvy zeminy je dána konstrukcí hrobky a není nikde přesně stanoveno kolik má činit. Doporučuje se přibližně do 50 cm kvůli kořenovému systému později vysázených rostlinek. Dávat pod zeminu nějakou plachtu nedoporučuji, protože hrobka musí větrat. O to se starají změny atmosférického tlaku a větrání je důležité pro tlecí proces v hrobce. Jaké služby Vám nabízí pohřební ústav nedovedu posoudit protože služby ani ceny za ně neznám.

Julius Mlčoch , 09.03.2009





Firmy z tohoto regionu:

Pohřební služba Aeternitas

Sekce: Pohřební služba, Město: Hradec Králové


Smuteční obřadní síň Kukleny v Hradci Králové

Sekce: Obřadní síně, Město: Hradec Králové


Pohřební a hřbitovní služby - Ing. Milan Mašek

Sekce: Pohřební služba, Město: Vrchlabí


PPS - POHŘEBNÍ SLUŽBA HRONOV - Oldřich Pich

Sekce: Pohřební služba, Město: Hronov




+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference