Poradna: Převzala jsem správu hřbitova a od příštího roku se

Otázka:

Dobrý den, převzala jsem správu hřbitova a od příštího roku se má změnit cena za služby spojené s nájmem hřbitova. Můžete mě,prosím poradit, jak mám při výpočtu postupovat? Děkuji.

, 10.05.2011
Odpověď

Za to že Sdružení pohřebnictví uvedlo metodiku výpočtu ceny služeb s nájmem spojených v materiálu na pomoc pracovníkům hřbitovních správ, dostalo od ÚHOS pokutu půl milionu korun. Takže na tomto místě nemohu metodiku uveřejnit. Agentura na pomoc státní správě provádí řadu školení po celé ČR a přednášející lektor ing. Gráf na těchto školeních by Vám jistě na touto problematiku odpověděl. Semináře pořáda Vzdělávací centrum ČR a nejbližší je 24. 5. V Č. Budějovicích. Další termíny a místa jsou uvedeny na www.skoleni-kurzy.eu.

Julius Mlčoch , 13.05.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference