Poradna: Přiměřenosti poplatku za pohřební služby

Otázka:

Dobrý den, prosíme o Váš názor ve věci přiměřenosti poplatku za pohřební služby v tomto rozsahu: Chladící komora 8 dnů 8x 255 Kč Příplatek za autorská práva (?) 160,- Kremace 2292,- Kč Rakev 3680,- Kč + 550,- Kč Umývání, oblečení, úprava 760,- Kč Manipulace s rakví 200,- Kč Převozy, čekací doby, 100 km 1620,- Příplatek sobotu 1500,- Kč Úkony zaměstnanců 900,- Kč Náklady na provedení a zařízení pohřbu (?) 4600,- Kč Celkem 18902,- Kč + DPH Fakturu musíme uhradit před pohřbem, jinak pohřební služba dle jejich slov neručí za kvalitu průběhu. Děkuji za odpověď (Je-li to možné, tak obratem, abychom do pohřbu mohli fakturu s klidným vědomím, že je vše v normě, uhradit)

Trutnovsko , 11.10.2011
Odpověď

Na tuto otázku se těžko odpovídá bez znalosti nákladů této firmy. Mohu ale říct, že se mi jednotlivé položky nezdají přemrštěné a odpovídají běžně účtovaným cenám.

Julius Mlčoch , 19.04.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference