Poradna: Ráda bych věděla odpověď na otázku ohledně vysoké ceny

Otázka:

Dobrý den,ráda bych věděla odpověď na otázku ohledně vysoké ceny za místo ve strašnickém kolumbariu. Sice se dotazoval jistý p.Janda (24,.5.2010)Ale odpověď jsem nenašla.Také já jsem zaplatila za místo,kde není možná žádná výzdoba 4.400kč.Máme jen mramorovou desku a na ni jen stojánek na svíčku,takže si myslím,že není potřeba úklidových prací,které se účtují.Samozřejmě,že nelituji ničeho,co jsem pro Svého 30 letého syna mohla udělat,ale poplatek se mi zdá opravdu přehnaný.Děkuji za odpověď.

Mladá Boleslav , Mladá Boleslav , 14.11.2010
Odpověď

Dotaz pana Jandy byl stejný jako dotaz pani Jandové z počátku května 2010. Pani Jandové jsem se snažil vysvětlit problém kalkulace nájmu hrobového místa a požádal jsem ji, aby mi zatelefonovala a vše podrobně probereme. V ceně za služby s nájmem spojené je zahrnuto více položek, které tvoří náklady na provoz pohřebiště. Věřím Vám, že se cena zdá být vysoká, ale provoz pohřebiště je mimo to co se získá z nájmů ještě dotován z městského rozpočtu a z prostředků, které získá Pohřební ústav z jiné činnosti. Podrobně rozebrat hospodaření pohřebiště na tomto místě nelze, není na to prostor. Pokud máte zájem o podrobnější informace, zatelefonujte mi prosím na 602230856 a probereme tuto otázku podrobněji.

Julius Mlčoch , 14.11.2010

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební a repatriační ústav ELPIS s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Kralupy nad Vltavou


BIČÍKOVA KAPLE STARÝ HŘBITOV

Sekce: Obřadní síně,


SMUTEČNÍ SÍŇ ČEJETICE

Sekce: Obřadní síně, Město: ČEJETICE


Obřadní síň Příbram Na Hvězdičce

Sekce: Obřadní síně, Město: Příbram


Kostel sv. Jana Nepomuckého Mladá Boleslav

Sekce: Obřadní síně, Město: Mladá Boleslav


Smuteční síň Nový hřbitov

Sekce: Obřadní síně, Město: Mladá Boleslav


Smuteční síň Dobrovice

Sekce: Obřadní síně, Město: Dobrovice


Smuteční sín Kosmonosy

Sekce: Obřadní síně,


Smuteční síń Bezno

Sekce: Obřadní síně, Město: Bezno


Obřadní síň Příbram - kaple

Sekce: Obřadní síně, Město: Příbram
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference