Poradna: uložení urny

Otázka:

Dobrý den, za jak dlouoho po pohřbu se uklada urna do hrobu? Děkuji

, Plzeň-jih , 12.01.2015
Odpověď

Záleží na tom, zda jde o urnový hrob, normální hrob nebo hrobku. Problém bývá také s odsunutím krycí desky, pokud na hrobě je. Tyto práce se obtížně vykonávají v zimě a především za mrazu je nebezpečí, že při manipulaci s kamennou deskou tato praskne. Obraťte se na provozovatele pohřebiště, kam by urna měla být uložena, on Vám jistě dá přesnou odpověď.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference