Poradna: zajištění pohřbu

Otázka:

zemřel moje bývalá tchýně má dva žijící bratry oni požadují at se o pohřeb postarám sama oni s tím nechtějí mít nic společného ale oni jsou přímí příbuzní nikoho jiného ona už nemá prosí o radu

, Liberec , 17.11.2014
Odpověď

V Českém právu není určeno kdo z pozůstalých je povinen zajistit pohřbení. Nevím co znamená bývalá tchýně, ale Vy k ní žádné závazky nemáte ani v linii dědického práva. Takže záleží jen na Vás jak se k tomuto problému postavíte.

Julius Mlčoch+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ceny pohřebních služeb
Přejít na odborné články pohreb.cz
Přejít na katalog pohřebních služeb pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference