Poradna: Dědictví

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobry den chtel bych se optat pritelkyne (Jedináček)..otec ji zemrel zustala s matkou po case prodali dum, na ucet matky bylo prevedeno 3,5M. přitelkyne dala matku do domova duchodcu... vvdomove duchodcu dala i svuj kontakt kdyby se neco delo...po 3 letech pritelkine volala do domova kde ji oznamili ze matka uz pred rokem zemrela a ze i dedictvi a vse je uzavreno stim ze matka byla bez majetku. Jak ktomu to pristupovat kdyz byla jedinacek a mela dedit? u notare je psana matka bez majetku? co vime ze mela jeji matka bratra ktery za ni dochazel..

, Česká Lípa , 18.03.2019
Odpověď

Obraťe se na okresní soud podle posledního bydliště matky a vyžádejte si dědický spis. Z něj se dozvíte, jak dědictví proběhlo.

Pavel Kuchynka+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference