Poradna: dědictví po tetě

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den chci se zeptat, kdo bude dědit po zemřelé tetě, neměla děti ani manžela, pouze dva sourozence. Jeden žije a jeden zemřel, ten měl ale 3 děti. Dědí i tyto děti? Děkuji

, Cheb , 10.09.2022
Odpověď

Majetek se rozdělí na dvě poloviny - jednu bude dědit žijící sourozenec a ta druhá, která by měla připadnout druhému sourozenci, připadne jeho dětem. Tedy tato polovina se rozdělí na další 3 podíly, kdy každé z dětí zdědí jeden.

Pavel Kuchynka , 15.09.2022

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební služba Karlovy Vary, Nejdek - Roman Neudert

Sekce: Pohřební služba, Město: Nejdek
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference