Poradna: Dne 20.2.2008zemřel nevlastní bratr mého manžela Vítězslav

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dne 20.2.2008zemřel nevlastní bratr mého manžela Vítězslav Žák,nar.v roce1949,po informaci jeho dalšímu bratroviJaroslavu Žákovi jsme se dozvěděli,že zemřel již 17.2.2008.Jeho adresa:Nerudova410,Orlová-část Město,víme,že měl domek,auto i nějaký majetek.Nevíme na koho se obrátit s radou o pomoc ,Jarovi bylo75let.Děkujeme Mgr.Miroslav a Božena Štěpánkovi

Cheb , Cheb , 29.04.2008
Odpověď

Úmrtí oznámí orgán matriky příslušnému okresnímu soudu, který projedná dědictví. Úkony v dědickém řízení je pověřen notář. Který notář byl pověřen vyřízením dědictví zjistíte na okresním soudu, v jehož obvodu měly zemřelé osoby své poslední bydliště.

, 12.06.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference