Poradna: Jak a kdy lze odmítnou dědictví

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den, ve svých 2 letech jsem byla dána do pěstounské péče. U svých pěstounů jsem vyrůstala až do dospělosti. Fpřed 5 lety jsem se vdala. Chtěla bych se zeptat, kdy a jakým způsobem se můžu zříci dědictví po svých bilogických rodičích? Nepamatuji se, že bych s nimi někdy mluvila a bojím se toho, že bychpo nich mohl sdědit nějkaý dluh. Vzhledem k tomu, že jsme si te´d s manželeem vzali hypotéku, tak o to větší strach mám. Je možné zřící se dědíctbví již ted, když nemám žádnou zprávu o tom, že by aspon Jeden z mých rodičů zemřel? děkuji za informace.

Zlín , Zlín , 14.02.2012
Odpověď

Odmítnout dědictví lze až po smrti vašich rodičů, dříve ne.

Marta Ptáčková , 15.03.2012

Firmy z tohoto regionu:

Obřadní síň Horní Lhota

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Všemina

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Slavičín

Sekce: Obřadní síně,


Smuteční síń Vsetín

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Malenice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Zádveřice

Sekce: Obřadní síně,


Kostel Vsetín - Dolní Jasenka

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Vizovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Želechovice

Sekce: Obřadní síně,


smuteční síň Petřvald

Sekce: Obřadní síně, Město: Petřvald
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference