Poradna: Jsem rozvedená. Dostala jsem od rodičů domek a můj

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den, jsem rozvedená. Dostala jsem od rodičů domek a můj současný partner vlasní 1/2 RD z předchozího manželství, každý máme 2 děti z předchozích manž. a chtěli bychom uzavřít sňatek. Jak by probíhalo dědické řízení nemovitostí nabytých před uzavřením manž.v případě úmrtí jednoho z nás. Děkuji za odpověď. Iva

Domažlice , Domažlice , 23.11.2010
Odpověď

Dědici by se stali v první dědické skupině pozůstalý manžel a děti zůstavitele a dědili by rovným dílem, v daném případě tedy každý 1/3 majetku tvořícího dědictví.

, 01.12.2010

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference