Poradna: MÁM DVĚ OTAZKY PO MÉM ZEMŘELÉM STRÝCI ZUSTALI DVA PSI

Sekce: Dědictví

Otázka:

DOBRÝ DEN MÁM DVĚ OTAZKY PO MÉM ZEMŘELÉM STRÝCI ZUSTALI DVA PSI NEMAM MOŽNOST SI JE VZÍT K SOBĚ NA OBECNÍM UŘADĚ MI SDĚLILI ŽE SE JEDNÁ O DĚDICTVÍ. NEMAM JE KAM DÁT ANI MOŽNOST SE O NĚ STARAT. DRUHÝ DOTAZ SE TÝKÁ TOHO JAK POSTUPOVA KDYŽ STRÝC PRACOVAL V ZAHRANIČÍ CO MUSÍME VYŘÍDIT DĚKUJI MOC ZA VYŘÍZENÍ

Horní Planá , Horní Slavkov , 10.10.2006
Odpověď

Dobrý den, na tento dotaz opět nemohu dát kvalifikovanou odpověď. Pokud jde o psi je mi jich upřímně líto. Řešením by bylo je dát někomu známému, o kom víte, že se o ně bude dobře starat. Určitě nemusí být předáni oba jednomu majiteli. Jinak by asi bylo správné se zeptat nejbližšího veterináře zda neví o volném útulku. Rozhodně bych je však nenechal bez potřebné péče. Pokud jde o zaměstnání v zahraničí je nutno informovat zaměstnavatele a rozhodně se poradit s právníkem o tom co je nutné v zemi kde pracoval zařídit. Já to bohužel opravdu neznám. Přeji hezký den.

Julius Mlčoch , 10.10.2006+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference