Poradna: Neschody co se týká pozůstatků

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den.Chtěla by jsem požádat o radu.Je to pouhý měsíc co můj otec zemřel a už jsou neschody co se týká pozůstatků.Má sestra 5 dnu před smrtí stihla s právničkou sepsat smlouvu a tátův byt na sebepřepsat a táta to podepsal.Jelikož byl v nemocnici a dostával silné léky(morfium)zajímalo by mě zda se ta smlouva dá něják zažalovat.Jelikož jsem s tátou měla dobrý vztah,říkal že já kde bydlet mam tak byt nechá sestře a mě vyplatí,ale bohužel smrt přišla náhle a mě nezbylo nic.Notář nás ještě nepřizval.Děkuji za odpověď Železná

V Praze , České Budějovice , 25.10.2011
Odpověď

Máte-li pochybnosti o platnosti smlouvy, resp. duševním stavu vašeho otce v době podpisu smlouvy, lze se domáhat neplatnosti této smlouvy. Doporučuji kontaktovat advokáta.

Marta Ptáčková , 19.12.2011

Firmy z tohoto regionu:

Obřadní síň Vimperk

Sekce: Obřadní síně, Město: Vimperk


Josef Cimerhanzl

Sekce: Obřadní síně, Město: Kremže


Obřadní smuteční síň Vimperk

Sekce: Obřadní síně, Město: Vimperk


Božena Švecová

Sekce: Obřadní síně, Město: Vodňany


Ladislav Paule

Sekce: Obřadní síně, Město: Prachatice


Michal Hrnčiarik

Sekce: Obřadní síně, Město: Týn nad Vltavou-Malá Strana


Kamenictví JATVAR Velešín

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Velešín
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference