Poradna: Pozustalost po otci

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den chtěla by jsem se optat kde mám hledat možnou pozůstalost po svém otci? Je již 8 let po smrti, ale já v té době byla ještě dítě tak jsem tyto věci neřešila, ale vím že matce v bance popřeli existenci otcova druhého účtu. Až po uzavření pozůstalosti, jen díky náhodě, matka našla výpis s jiným číslem. Teprve tehdy banka tento účet přiznala. Tak chci vědět kde by mi mohli říct jestli neměl otec nemovitosti a jiné vlastnictví v tuzemsku nebo i v zahraničí. Děkuji Mnohokrát Marie

Středočeský kraj , 29.10.2012
Odpověď

Toto bohužel nikde zjistit jednoduše nelze. Pokud se o možném majetku nedozvíte z "vlastních" zdrojů (např. od otcových známých, příbuzných atd.), tak se obávám, že jiná možnost není. Žádné databáze vlastnictví se nevedou.

Marta Ptáčková , 11.11.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference