Poradna: před 14 dny zemřel můj táta, chtěl bych se zeptat

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobrý den, před 14 dny zemřel můj táta, chtěl bych se zeptat do kdy se má ozvat notář??? a ještě jedna otázka, táta má dceru z druhého manželství a nikdy se už neoženil, chtěl bych se zeptat kdo je dědicem??? já, dcera a družka???

Sokolov , Sokolov , 14.06.2011
Odpověď

Notář by vás měl kontaktovat v přiměřené lhůtě, tato lhůta je však individuální a může to trvat měsíc i déle. Pokud váš otec nesepsal závěť, dědí ze zákona v první skupině zůstavitelovy děti a manžel, každý z nich stejným dílem. Družka není dědicem ze zákona, ta by mohla dědit pouze ze závěti.

, 20.07.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference