Poradna: Pritelovi(21) se obesil otec a zbyl po nem dum ktery

Sekce: Dědictví

Otázka:

Pritelovi(21) se obesil otec a zbyl po nem dum ktery by mel zdedit i s dluhama a mladsi bratr(17).nevezmou nam ho kdyz ty dluhy nechcem platit a dum neni jeste splaceny?

Šumava , 11.12.2006
Odpověď

Dědictví lze přimout, a nebo odmítnout, ale jako celek, to znamená majetek, ale i dluhy. Nevím, jaký je vztah domu k uvedeným dluhům, ale obávám se, že věřitel uplatní nárok v dědickém řízení. V každém případě se obraťte na advokátní kancelář o radu a pomoc. Více Vám k tomu nedokážu říci.

Julius Mlčoch , 11.12.2006+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference