Poradna: PROZBICKA

Sekce: Dědictví

Otázka:

Dobry den v kvetnu nam umrel strejda ,muj bratranec zaplatil pohreb dostal po otci pulku baraku a letos v listopadu se me dceri ozvala pani ktera tvrdila ze moje dcera chce pujcku a pritom zadnou nezadala a kdyz ji volala po treti tak ji zdelila ze zdedila nejaky pozemek formou pole a byt v praze a stale ji rika ta notarka ze ji poslala dopis kdy se a kam ma dostavit dopis samozrejme nedosel potom ji zavola ze kni jede primo domu a samozrejme nedorazi a kdyz ji vola tak ji rekne ze uz to musi vyresit a chce to mit uz jako by vybaveny potom se setka z dcerou v praze a to jsou v aute a trva to takhle mesic a pry tam jsou nejake hacky a ja nevim co vsechno a bratranec dceri rekl ze pry ji opravdu neco nechal muzete mi poradit co stim mame delat kdyz nemame zadny doklad nic v ruce nikdo nam neveri dekuji za odpoved jana

sazava , 11.12.2012
Odpověď

Chování této paní se mi jeví velice nestandartně. Doporučuji reagovat pouze na dopis od notáře, který se bude týkat konkrétního dědictví.

Marta Ptáčková , 20.12.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference