Poradna: Syn bude mít 6let,narodil se mimo manželství.Od počátku

Sekce: Dědictví

Otázka:

Syn bude mít 6let,narodil se mimo manželství.Od počátku jsou s otcem dítěte jen problémy:nebere si syna pravidelně-to jsem řešila několikrát na OSPD,ale nakonec jsem to podala na soud a mám soudní rozhodnutí,ale ani toto otec nedodržuje-ted jsem byla zase řešit na OSPD.Nic tam nevyřešily naopak mě poslaly s otcem do nějaké poradny pro rodinu?Poradí mi někdo jiný postup(ne poradnu)jak jít na to když otec si podle rozsudku syna neustále nebere??!!(nemluvě o tom,že ani řádně neplatí a nic synovi nekoupí ani nepřispěje.Už jsem zoufalá.

olomoucký kraj , 13.04.2011
Odpověď

Pokud vám otec na syna neplatí řádně výživné, lze toto řešit podáním návrhu na exekuci podle příslušného soudního rozhodnutí. Otázka realizace styku syna s otcem je složitější, nemá-li otec zájem stýkat se se synem dobrovolně, je sice teoreticky možné vést i v tomto smyslu výkon rozhodnutí, nicméně je třeba zvážit, zda takový postup je v zájmu dítěte

, 07.05.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce dědictví
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference